מכתב תודה

בס"ד כ"ח בסיוון התשע"ו

לכבוד

ד"ר גדעון עירון,היקר שבאדם!

 

אנו שמחים להודות לך,

על מסירות נפש בלי גבול ובלי מידה, להציל את החיים שלנו והדאגה האבהית לאיכות חיינו עד תכלית!

על הרצון שלך למקסימום שבמקסימום של הטבה והקלה וגם בכל המסביב מעבר לרפואה!

על ההתחשבות וההבנה שלך למעמקי נפשנו, תוך שמירת כבודנו עד דכא!

על הארת הפנים והעידוד לחיים, יחד עם העמדה על המצב לאשורו!

על היותך רופא, מלאך, שליח א-לוקים אמיתי!

אשריך ד"ר עירון! לי אין ספק שזכיתי במתנה אלוקית בשם ד"ר גדעון עירון!

אני, בעלי, הבנים הכלות שלנו וכל משפחתנו אסירי תודה, מוקירים ומעריכים מאד את כל אשר עשית ועושה בעבורנו, ואין בידינו שום דרך לגמול משהו לך על כל הטוב והחסד שגמלת עמנו מאז היום הראשון שהגענו למרפאתך ועד עצם היום הזה! לכן חשבתי שנאה יהיה להגיש לך מזוזה מהודרת שנכתבה במיוחד לכבודך! 

שאתה השומר עלינו ועל איכות חיינו ועל חייהם ואיכות חייהם של רבים מעם ישראל, א-לוקים ישמור אותך וירעיף משפע ברכותיו עליך, שתוכל להמשיך במלאכת הקדש שלך ובהצלחה רבה!

בברכה שלעולם הפציינטים שלך יהיו בריאים, חיים ושלמים!

בהערכה אין סופית 

א.ר. וכל משפחתי

 

לד"ר עירון היקר

                                                                                               יום שני 11 מרץ 2013

ד"ר עירון יקר,

שנים שאני רוצה לכתוב את המכתב הזה, ליתר דיוק 20 שנים. מילים ציוריות ככל שיהיו מוגבלות ביכולתן להביע תודה והוקרה, ובכל זאת אנסה אותן.

הכרתי אותך צעירה בגוף ובנפש, טרם מלאו לי 22, נכנסתי לחדר וברגע שיצא קול ממך, הרגשתי שהגעתי למקום בטוח, לקול שרוצה בטובתי, לקול עם פתרונות, שמכיל, שתומך ושיודע.

כל יום בהמשך יהיה כזה שאדע, כשלא יהיו לי פתרונות רפואיים אתה תהיה שם כדי לפתור ולפצח, בביטחון, באמפתיה, בנועם ובמקצועיות מעוררת התפעמות, ומה שמעורר הערצה ומקסים בעיני, הוא היותך אמיתי וכנה ובמידה ואין בידיך פיתרון אתה פשוט אומר את זה ללא התחכמויות.

בזכות הדרך שלך גופי חזר אל עצמו אחרי טיפולים אגרסיביים מאד, בזכות הכלים שבידך זכיתי לילדי למרות תחזיות מאד קודרות של הרופאים, בזכות הראיה שלך נמנעו או הוסרו מכאובים בחיי ובחיי אהובי.

כן את המכתב הזה רציתי לכתוב מזמן, אני יכולה רק לומר לזכותי שתמיד כששואלים אותי לעצה, האמת גם כשלא שואלים, אני מספרת ושולחת אליך וכולם משיבים לי בתודות רבות אחרי שזכו להכיר אותך ולהיער בך.

תודה לך על מי שאתה, על השירות הקריטי וכל כך חשוב שאתה נותן ליקום הזה.

בהוקרה רבה,

כ.נ.ר.

ד"ר עירון היקר

חבל שמצאתי את עצמי בסיטואציה שכזו, אבל אם לעמוד מולה עדיף שזה יהיה עם עזרה מקצועית מאדם כמוך. ולכן אני שמחה שהגעתי אליך.

המשך קריאה

ד"ר עירון שלום רב

כידוע לך איבדנו את א. שלנו לפני עשרה ימים קשים ונוראיים. חלל עצום נפער בחיינו וקשה לראות עתיד בלעדיו.
בתוך כל המצוקה והסבל, עומדת לנו הידיעה שהשתדלנו לעשות הכל למענו. במסגרת מאמץ זה שלנו, הגענו אליך ועל כך איני מפסיקה להודות.

המשך קריאה

לד"ר גדעון עירון

לפעמים אני משתמש בכינוי "אבא" כשאני מדבר עליך. זה ממש לא יאומן איך שאתה נותן לכל חולה וחולה את ההרגשה ששכל כך איכפת לך ממנו וזה פשוט אדיר.

המשך קריאה

ד"ר עירון היקר!

רוצה אני להודות לך ולהגיד לך שאתה הרופא היחיד שגאלת אותי מיסורי, הצלחת למצוא מרפא למחלתי, לכן אני מבקשת להודות לך מכל לב על הטיפול שאתה נותן לי.

המשך קריאה

ד"ר עירון,

בהזדמנות זאת ברצוני להודות לך על העידוד האישי והטיפול המסור החל מתחילתו, במהלכו ועד לסיומו. פשוט אינני יודע כיצד להביע זאת במילים.

המשך קריאה

לד"ר עירון היקר,

לאחר שנים של סבל עם אלרגיות חזקות , ששום תרופה קונבנציונאלית לא עזרה, כולל קורטיזון בכל צורה והרכב, הגענו אליך. ותוך ימים לאחר טיפולך הכל נעלם כלא היה .

המשך קריאה

לד"ר עירון,

אנו רוצים להודות לכם על הטיפול המסור והאוהב באמנו.
הטיפול שלכם חיזק אותה מאד, חסך ממנה הרבה כאבים, מנע ממנה סבל מיותר והוכיח את עצמו כטיפול נפלא.

המשך קריאה

גדעון, שנתיים חלפו

גדעון, שנתיים חלפו, פרק זמן לא מבוטל, זו כבר אינה הכרות אקראית, עשרות ביקורים, שיחות קטנות שאנו חוטפים פה ושם, והתבוננות שלי בך בעת עבודתך.

המשך קריאה

ידועים לי מחקרים שנעשו

ידועים לי מחקרים שנעשו על חולי סרטן בהם נמצא שככלל, כקטגוריה, חולים אשר פנו בנוסף לטיפולים הקונבנציונאליים לטיפולים אלטרנטיביים, (בנטרול משתנה המחלה), שרדו יותר מאלו שהסתפקו בטיפולים הקונבנציונאליים.

המשך קריאה

ד"ר עירון הנכבד,

ד"ר עירון הנכבד,

בדקתי היום את מר ד.צ. המוכר לך ואני מלא הערכה לתוצאות המצוינות של הטיפול שמקבל אצלך, לאחר שבטיפולים השונים אותם אני וביה"ח היינו מסוגלים לתת, הגענו קרוב לגבול היכולת לייצב ולשפר את מצבו.

המשך קריאה

לד"ר גדעון עירון

לד"ר גדעון עירון

אינני יודעת כיצד להביע את תודתי והערכתי אליך הן כרופא והן כאדם. יחסך האדיב והמעודד ראויים למלוא הערכה ומי יתן וירבו רופאים כמוך.

המשך קריאה

לכבוד ד"ר עירון גדעון

לכבוד ד"ר עירון גדעון

אדוני,
לפני כשנתיים הגענו למרפאתך לאחר שנים רבות של סבל ממחלות פסיכוסומטיות (כגון – אסטמה), דרכי עיכול ופרוסטטה.

המשך קריאה

לד"ר עירון היקר,

לד"ר עירון היקר,

לאחר שנים של סבל עם אלרגיות חזקות , ששום תרופה קונבנציונאלית לא עזרה, כולל קורטיזון בכל צורה והרכב, הגענו אליך.

המשך קריאה